KONST / Litografier / Färglitografi 12213206
nr 1221 3206
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 102/395. Motivet: 32x41 cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:25:36
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr